Czytniki RFID - Radio frequency identification

Czytnik RFID Sirit INfinity 610 UHF - nowość

Po wielkim sukcesie czytnika INfinity z serii 510 firma Sirit w stworzyła nowy jeszcze potężniejszy czytnik RFID INfinity 610. Czytnik funkcjonujący w częstotliwości UHF został zaprojektowany do działania w warunkach przemysłowych oferując najlepsze osiągi odczytu w małej formie. Czytnik wspiera w pełni protokół EPCGlobal Class 1 Generation 2 oraz ISO18000-6C oraz inne. Nowością jest wirtualna maszyna Java na pokładzie, co umożliwia tworzenie własnych aplikacji bezpośrednio na czytniku.
więcej

Biurowy czytnik RFID Nordic ID Sampo S1 UHF - nowość

Czytniki Nordic ID z rodziny Sampo to czytniki wysokiej jakości do wielu zastosowań. To sprytne urządzenie zostało zaprojektowane dla systemów RFID typu obieg dokumentu (workflow), punktów sprzedaży (point of sale), śledzenie dokumentów, prezentacji multimedialnych czy kontroli dostępów. Doskonale sprawdza się jako urządzenie do programowania tagów.
więcej

Czytnik RFID Sirit INfinity 510 UHF

Czytnik RFID Sirit INfinity 510 UHF (860-960 MHz) zapewnia maksymalną elastyczność w konfiguracji oraz umożliwia odczytywanie dużej ilości tagów. Certyfikat EPC umożliwia odczyt różnego rodzaju tagów RFID oraz gwarantuje zgodność z regulacjami prawnymi na całym świecie.

Ten potężny czytnik RFID został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach klasy enterprise. Solidne wykonanie zapewnia bogatą platformę RFID która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby klientów. Profesjonalna architektura w tym aktualizacja firmware`u zapewnia, że w przyszłości czytnik będzie mógł być uzupełniany o najnowsze funkcje.
więcej

Czytnik RFID Motorola XR480 UHF

Stacjonarny czytnik RFID XR480 zapewnia maksymalną funkcjonalność odczytu, zapisu i wydajnej komunikacji radiowej. Zapewnia doskonałą wydajność funkcji rejestracji danych RFID i łączności w obecności wielu innych czytników w zakresie wdrożeń EPC Gen 2 RFID. Obsługa 4 (XR440) lub (maksymalnie) 8 (XR480) punktów odczytu pozwala ograniczyć złożoność zastosowań i zwiększyć elastyczność wdrożeń systemów RFID. Zastosowanie bezpośredniego hostingu aplikacji systemu Microsoft Windows® CE 5.0 i procesora Intel XScale® z 64 MB pamięci RAM i 64 MB pamięci Flash: Umożliwia integrację z szerokim zestawem aplikacji dostawców zewnętrznych Umożliwia przyszłe aktualizacje Maksymalnie wydłuża okres użytkowania produktu Zapewnia wyjątkową ochronę inwestycji
więcej

Stacjonarny czytnik RFID FX7400 firmy Motorola

Stacjonarne czytniki RFID firmy Motorola z rodziny FX7400, które w niewielkiej obudowie kryją najnowsze funkcje dla przedsiębiorstw, stanowią idealną propozycję dla środowisk o ograniczonej przestrzeni, np. magazynów sklepów/hurtowni lub do zarządzania zasobami firmowymi.
Stacjonarne czytniki z serii FX7400 wyróżnia łatwość instalacji, użytkowania i obsługi. Przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw międzynarodowych do użytku w miejscach bezpośredniego kontaktu z klientem na ograniczonej przestrzeni. Charakteryzują się kompaktową konstrukcją kryjącą zestaw zaawansowanych rozwiązań, takich jak automatyczne wykrywanie i możliwość różnorodnego konfigurowania zależnie od zastosowania.
więcej

Biurowy czytnik RFID Slate firmy CAEN RFID

Nowy biurowy (desktop) czytnik RFID z integrowaną anteną do odczytu tagów na krótką oraz średnią odległość. Dzięki ultra cienkiej obudowie oraz zasilaniu przez gniazdo USB jest to produkt idealnie nadający się do integracji ze zwykłą stacją roboczą. Ultra cienki (15 mm) czytnik RFID UHF wspierający standard EPC C1 G2/ISO 18000-6C. Wielkością przypomina kartkę A4, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla komputerów stacjonarnych. Zasilany oraz sterowany za pomocą gniazda USB, co ułatwia wdrożenie technologii RFID.
więcej