Tagi RFID oraz Chipy RFID do wielu zastosowań

Produkty które oferujemy zostały zaprojektowane, sprawdzone i certyfikowane do pracy w ekstremalnych warunkach. Różne kształty oraz możliwości montażu pozwalają na stworzenie niezawodnego oraz dopasowanego rozwiązania. Jeżeli chcesz osobiście zobaczyć i sprawdzić tagi zapraszamy do kontaktu.

Co może zostać oznakowane tagami RFID ?

Składane skrzynki, palety lub pojemniki na mięso.
Beczki, Kegi.
Pojemniki na płyny (np: beczki).
Elementy rusztowań, rury.
Wózki.
Kontenery.
Prefabrykaty betonowe (tag może być zatopiony w betonie).

Wybrane tagi RFID

Tag RFID UHF Epc Gen 2

Tag RFID / transponder RFID do znakowania różnych powierzchni - bardzo wytrzymały


Tag obudowany warstwą kauczuku może działać na metalu ale nie antena nie jest do tego zoptymalizowana. Prawdopodobnie najbardziej wytrzymały tag na rynku. Może być mocowany za pomocą kleju, dwustronnej taśmy, paska, paska na rzep lub śrub i nitów. Można go umieszczać na powierzchni na cemencie np.: w celu identyfikacji prefabrykatów betonowych.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Elastyczny tag RFID / transponder RFID do znakowania rur oraz innych powierzchni


Opatentowana konstrukcja zapewnia unikalne właściwości. Bardzo wytrzymały tag wykonany do pracy w skrajnych warunkach. Używany np.: do znakowania rur, które następnie umieszczane są na dnie oceanu. Elastyczna obudowa pozwala zamocować tag do obłych powierzchni. Może być mocowany za pomocą klejów, obręczy (trwale lub tymczasowo) lub za pomocą farby z właściwościami klejącymi.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Tag RFID do znakowania powierzchni metalowych.


Seria wytrzymałych tagów/transponderów RFID UHF specjalnie zaprojektowanych do oznaczenia małych przedmiotów pracujących w ciężkich warunkach. Specjalna antena pozwala na osiągniecie bardzo dobrych parametrów odczytu przy małych rozmiarach. Tag oprócz odporności na uderzenia i warunki atmosferyczne (IP 68) pozwala na pracę nawet w temperaturze 250 °C.

Tag dostępny w trzech rozmiarach:
  • 17.7 x 10.9 x 4.8 mm (odczyt 2m)
  • 31.7 x 12.8 x 4.8 mm (odczyt 6m)
  • 51 x 36.3 x 7.5 mm. (odczyt 10m)
Wszystkie mogą być montowane za pomocą mocnej warstwy klejącej a ostatni za pomocą śrub lub nitów.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Tag RFID UHF stworzony do znakowania sprzętu IT.


Duże firmy oraz instytucje rządowe codziennie muszą stawać przed wyzwaniem, jakim jest zarządzanie sprzętem IT. W tym przypadku z pomocą przychodzi tag RFID dedykowany do oznakowania takiego sprzętu jak komputery, laptopy czy serwery rack. Pamięć użytkownika pozwala umieścić dodatkowe informację na temat przedmiotu. Mała i wytrzymała budowa pozwala na bezproblemowe przymocowanie tagu.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Tag RFID UHF z wieloma możliwościami montażu.


Mimo małych rozmiarów i niewielkiej wadze pozwala zachować świetne właściwości odczytu. Może pracować bezpośrednio na metalu. Szczególna budowa pozwala na montaż taga za pomocą kleju, opasek (w tym metalowych) oraz specjalnego uchwytu magnetycznego.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Wytrzymały tag RFID do zastosowania na metalu.


Odporna obudowa (IP68) pozwala na umieszczenie taga na dowolnej powierzchni metalowej. Można go zamontować za pomocą kleju lub nitów. Wydajność pozwala na identyfikacje z dużych odległości, które wcześniej były nieosiągalne na powierzchniach metalowych.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Tag RFID do znakowania aktywów przemysłowych.


Solidny tag RFID do zastosowań w trudnych warunkach pogodowych oraz transportowych. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary pasuje do zastosowania na małe rozmiary. Został przystosowany do pracy w ciężkich warunkach pogodowych oraz przemysłowych. Mimo kompaktowych rozmiarów zachowuje standard hermetyzacji w standardzie IP68 i zapewnia zasięg do odczytu do 4 metrów.
Tag RFID UHF Epc Gen 2

Tag RFID do znakowania aktywów przemysłowych.


Tag został specjalnie zaprojektowany dla doskonałej wydajność w transporcie towarów. Oferuje dobry stosunek jakości do ceny. Jego kształty oraz właściwości pozwalają na użycie na wieli powierzchniach takich jak metal, plastik, drewno lub inne dowolne materiały. Jest wykorzystywany do śledzenia elementów konstrukcyjnych, rur stalowych, samochodów ciężarowych czy ogrodzeń tymczasowych.